Tanıtım Hostesliği

İSTANBUL AJANS TANITIM HOSTESLİĞİ

FUAR & KONGRE

Servis, Karşılama, Tanıtım, Salon içi yönlendirme, Kayıt, Tercüme Host-Hostes ihtiyaçlarınızda profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz!

SEMINER & PANEL

Seminer, Açılış, Panel organizasyonlarınızda Servis Hostesi, Karşılama Hostesi, Tercüman Hostes hizmetlerinizi başarıyla üstlenmekteyiz.

FUAR MANKENI

Fuar, Açılış, Kongre organizasyonlarınız için sizi en iyi şekilde temsil edebilecek Fuar manken portföyümüzle hizmetinizdeyiz.

TERCÜMAN

Organizasyonlarınız için sizi ziyaret edebilecek yabancı misafir veya müşterileriniz için Rusça,İngilizce,Arapça,Fransızca ve bir çok dil de profesyonel Tercüman host/hostes hizmeti veriyoruz

LCV HIZMETI

Firmanızda dönemsel iş yoğunluğunu azaltmak üzere yardımcı personeller, telefon destek personelleri, veri giriş uzmanları,ofis içi destek personelleri hizmeti alabilirsiniz.

CATERING HIZMETI

Organizasyonlarınız ve Fuarınızda müşteri memnuniyetini amaçlayarak tüm kalite stasndartlarına uygun profesyonel catering hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

DÖNEMSEL PERSONEL

Proje uygulamalarınız ve dönemsel yoğun dönemleriniz için üniversite öğrencilerinden oluşan kadromuzdan nitelikli personel desteği alabilirsiniz.

FOTOĞRAF & KAMERA

Fuar & Açılış & Kongre organizasyonlarınız için Fotoğraf ve Kamera çekimleri ve kısa film çekimleri için uzman ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]