Tanıtım Ajansları

Mankenlik Ajansları; Markaların katalog çekimlerine, ürün tanıtmak için firmalara model temin etmektedir.

Fiziki açıdan ideal ölçülere sahip, aksesuarları ve kıyafetleri ideal şekilde taşıyabilen,koreografilere uyum sağlayabileceğini düşünen, pozitif ve güler yüzlü olduğunuza inanıyorsanız manken olmak için Mankenlik Ajanslarına başvuru yapabilirsiniz.

Kadın Mankenler için 1,70 boy ve üzeri, Erkek Mankenler için 1,80 boy ve üzeri düzgün bir fiziğe sahip olmanız manken ajansına başvuru yapabilmeniz için gerekli kriterlerdendir.

Mankenlik ajansına kayıt olduktan sonra profesyonel fotoğraflarınız çekilmektedir, çekilen fotoğraflar ajansın kataloğunda yer alır.  Manken olmak için aşağıdaki linke tıklayarak başvuru formunu doldurunuz.

 

Oyunculuk Ajansları; Dizi, sinema, reklam oyunculuğu olarak yapım şirketlerine, figürasyon ve ya profesyonel oyuncu temin etmektedir.
Müşteriden gelen seçkilere proje gizliliği nedeniyle marka ismi vermeden (Örn: Gıda Reklamı / Banka Reklamı / İçecek Reklamı vb. gibi) projenin niteliği hakkında kısaca bilgilendirerek görüşme günlerini ve saatlerini SMS, Mail yoluyla kadrosuna iletir. Projede özel bir kıyafet ve radikal bir değişiklik isteniyorsa (Bikini, şort, tesettür, saç / sakal kestirilmesi, boyatılması vb. gibi) bu mutlaka aday oyunculara bildirilir.  Görüşmede oyun alınması için bir metin paylaşılmışsa bu da oyuncuya mail yoluyla iletilir.
[Toplam:0    Ortalama:0/5]