Market Tanıtım Elemanı

Market Tanıtım Elemanı İstanbul

Market Group olarak 12 yıldır doğrudan pazarlama alanında lider firma olarak 1 milyon kişiye istahdam sağlamış sektöründe öncü bir firmayız. Sektöründe lider bir çok firma ürününün tanıtım ve reklamını yapan Market Group satış oranlarını ciddi bir farkla artırmaya devam etmektedir.

Öğrenci misiniz ? Boş zamanlarınızı paraya mı çevirmek istiyorsunuz ? Ek gelir nasıl kazanırım diye mi düşünüyorsunuz ? O halde mutlaka bu ilana bir göz atın deriz ! Market Tanıtım Aktivelerin de Hafta içi ve Hafta sonu 11:00 – 20:00 saatleri arasında çalışabilecekseniz, İstanbul oturuyor ve aşağıdaki nitelikleri taşıyorsanız ilanımıza başvurmanız yeterli olacaktır. Niteliklerinizin uyması halinde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.İlköğretim, Lise / Me Yüksekoslekkulu mezunu, Meslek Yüksekokulun da veya Üniversitede öğrenci iseniz, 18 – 35 Yaşları Arasındaysanız, Güler Yüzlüyseniz, İletişiminize Güveniyorsanız, İnsan İlişkileriniz Kuvvetliyse birlikte birçok projede yer alabiliriz.Aktif Satış Temsilcisi Satış Temsilcisi İstanbul

Market Aktiviteleri Tanıtım Ajansı

  • Türkiye’de birçok market vardır. Carrefour, Migros, Şok Market, Kipa Market, Onur Market, Gökkuşağı Market, Bizim Market, Metro Market, Bim Market bunlardan sadece birkaçıdır.
  • Tanıtım yapmak isteyen marka yada firmalar ajanslarla irtibata geçerek market  tanıtım elemanı talep ederler. Genelde bayan olan bu elemanları tanıtımdan bekledikleri sonuca göre seçer ve kriterleri ajansabu argümana göre bildirirler.
  • Market tanıtımlarında markaların yöneticileri elemanları servislerle alarak market lokasyonlarına götürürler. Bu yöneticiler tadım yada tanıtım öncesinde ürün hakkında ve yapılacak çalışmayla ilgili elemana kısa bir eğitim verir. Bu elemanlara tanıtım hostesi tadım yada tattırım hostesi de denir.
  • Market tanıtımı satılan ürün reyonunun yanına yada marketin en uğrak ve görünen yerine bir standkurularak yapılır.
  • Ülkemizdeki marketlerde tanıtımı en çok yapılan ürünler en çok tüketilen kahvaltı gıdaları ve süt ürünleri grubudur.
[Toplam:3    Ortalama:2.3/5]