Mankenlik Ajansı İzmir

İZMİR MODEL AJANS

İSTANBUL AJANS

Kariyer ve Şöhret Yönetimi 

Türkiye’nin Cast Ajans sektöründe kurumsal hizmet veren en iyi ajansı İstanbul Ajans; Türk sinema, reklam ve dizi sektörlerine yetiştirdiği oyuncularla bireylerin ve yapımcıların güvenlerini kazanarak, en güvenilir casting ajanslarının arasında yerini aldı. Zamanımızın tümünü sektörümüze hizmet vermenin yanı sıra, yeteneklerimizi geliştirmek, iyi projelerde hep birlikte çalışmak için harcıyoruz.

Sektörde, dürüstlük ve prensiplerinden ödün ve buluşturrmeyen ajauğu takdirlerle övünerek zaman kaybetmek yerine,  Türk sinema, dizi ve reklam sektörünün ihtiyaçlarını karşılaynsımız, yapımcıları yanıltmadan detayları atlamadan, doğru oyuncuyu doğru projeyleması konusunda almış oldacak yeni yüzleri kadrosuna katarak, eğitimli profesyonel oyuncular yetiştirmeye devam etmektedir.

Modellik ve Mankenlik meslek alanlarında da başarılı olan ajansımız, defile, tanıtım, ekspozisyon, gibi çalışma alanlarında modacılara ve tekstil firmalarına hizmet vermekten gurur duyar.

Misyonumuz

İstanbul Ajans olarak misyonumuz ekip ruhunu benimseyen, disiplinli, güler yüz ve kalite imajıyla müşteri memnuniyetini benimsemiş tecrübeli bir kimliğe sahiptir. Ayrıca her zaman sektöre doğru isimler kazandırarak,  Tekstil firmalarının, modacıların, yapımcı ve kanalların oyuncu ve modellik rehber hizmetini en kaliteli bir şekilde almalarını sağlamaya devam etmek. Oyuncu ve Modellerin eğitimli olmalarında kesin kararlı olan ajansımız, eğitime verdiği önemi misyonunda da vurgulamaktadır.

Vizyonumuz

Bulunduğumuz konumumuz ve güvenimizden uzaklaşmadan, her geçen gün oyunculuk ve modellik mesleklerini bir adım daha önde tutabilmek ve imkânlarımızı kullanarak ve imkânlar yaratarak reklam ve tanıtımlarınızda çözüm ortağınız olmak, tanıtım ve organizasyon işlerinizde bizimle çalışmanın keyfini almanızı sağlamaktır.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]