Manken Model Ajans

İstanbul Mankenlik Ajansları : Türkiye’ nin birçok ilinde ve ilçesinde sizlerle buluşuyoruz. Size en yakın manken & model ajansı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. En kısa zamanda İstanbul ve ilçelerinde yapılacak olan mankenlik & modellik elemelerinde yerinizi almak için öncelikle ana sayfamızdaki başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. İstanbul ve çevre illerinde yapılacak olan elemeler & demo çekimleri öncesinde sizlere ulaşarak (mail, telefon ve msn üzerinden) irtibata geçeceğiz.

Manken ajansları, kadrosundaki manken adaylarını organizatörlerle veya tasarımcılar ile görüştürerek, iş imkanı sağlar. Seçilen adaylar arasından gerekli yönlendirmeler sağlanarak görev alacakları projelerin çalışmaları başlatılır. Alınan ücretler ise yapılan işe, mankenin tanınırlığına ve profesyonelliğine göre değişkenlik gösterir. Ünlü modacıların tasarımlarının yer aldığı defileler, mankenler için iyi bir referans oluşturur.

Bu gibi defilelerde görev almak için ise ciddi bir çalışma ve eğitim gerekir. Manken olmak isteyen adaylar görselliklerinin yanında, yürüyüş, diksiyon, duruş ve zarafet dersleri de alarak kendilerini geliştirmelidirler. Kültürel açıdan da kendilerini geliştiren adayların başarı yolu açıktır.

İstanbul Ajans  Türk örf ve adetleri  ile aile yapısına göstermiş olduğu saygıdan ötürü çalışmalarını aile ortamı güvenliğinde ,saygınlığında ve şeffaflığında devam ettirmektedir. Son dönemlerde oyunculuk ve mankenlik üzerine olan yoğun talepler üzerine sadece profesyonel oyuncu ve modeller haricinde çalışmalar sürdürmeyip ayrıca  yeni yüzler , yardımcı oyuncu taleplerinide karşılamak üzere Türkiye çapında kayıt işlemlerini yoğunlaştırmıştır. Blue Cast Ajans  ; mevcut olduğunuz kriterlere uygun olarak hızlandırılmış kamera karşısı oyunculuk eğitimleri veren tek ajanstır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]