Manken İç Giyim

İç Giyim Mankeni

İç Giyim Mankeni fotoğrafçılığı, firmalar ve ajans sahipleri için stresli ve yorucu bir iştir. Profesyonel ekipler için ise durumu farklı analiz etmek mümkün. Ürünleri taşıyacak modelin belirlenmesi, çamaşır kullanım alanlarının belirtilmesi, İç Giyim Fotoğraf Çekimi kurgu yapısının oluşturulması, çekim öncesindeki eskiz ve modelleme çalışmaları bu tip fotoğraflamalar da ki temel taşlardandır. Tüm detayların iyi bir şekilde anlaşılarak bütçelendirilmesi önemlidir.

İç giyim mankeni istenmesi durumunda ürünün nasıl olduğu net anlaşılmalıdır. Örnek verecek olursak, normal iç giyim ürünü yerine Transparan İç Giyim Mankeni veyahut Fantezi iç giyim Mankeni gelirse, hem model için hem ajans için işi yarım bırakabilme durumu çıkabilir. Bu gibi sorunların oluşmaması açısından doğru ve eksiksiz bilgi vermek firmalar açısından önemlidir.

Ajans kayıt bölümünde ise; sinema, dizi, reklam  el-yüz modeli, yabancı manken, top model,  moda , iç giyim mankeni , Transparan İç Giyim Mankeni, Fantezi İç Giyim Mankeni gibi farklı kategoriler için başvurabilir. İç giyim mankeni başvuru  formunu doldurarak ajansımıza kayıt olabilirsiniz.  Firma sahibiyseniz kataloğumuzdan seçimler yapabilirsiniz.

[Toplam:3    Ortalama:2.3/5]