İstanbul Ajansları

Dijital Reklam Ajansları | İstanbul

Diverseffect

Diverseffect, interaktif mecralarda dijital pazarlama konusunda uzmanlaşmış ekibiyle müşterilerine tam hizmet sunan dijital iletişim ajansıdır.

Markis Creative

“İletişim Sanattır” mottosuyla 2009 yılında kurulan Markis Creative, adını yunan mitolojisine göre sanatın ilk icra edildiği Markis adasından almaktadır. Akılcıl yaklaşım algoritmasıyla, yerel ve global pek çok marka için, web yazılım – tasarım, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, arama motoru optimizasyonu, mobil uygulama geliştirme ve mobil pazarlama gibi alanlarda, dijital sanatlar icra etmektedir.

Dizi Ajans İSTANBUL

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi

Avşar Film yapımı olarak Star TV ekranlarında yerini alan ve oldukça yüksek bir reyting oranı ile de yayınlarına devam eden Fazilet Hanım ve Kızları dizisi, Sırma Yanıt tarafından hikayeleştirilen bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda senaryosunun da Sırma Yanık kalemi ile çıktığını ve yönetmeninin de Gökçen Usta olduğunu eklemek mümkündür. Nazan Kesal, Mahir GünşırayccFilm Yapım Şirketi ile bir anlaşmaya varıldığını belirtebiliriz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi

Dram, suç ve aksiyon türlerinde Türkiye’nin nadir başarılı dizi örneklerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, yine yüksek bir reyting seviyesi ile yayınlanmaya devam ediyor. 100. bölümü geride bırakan bu başarılı dizi kapsamında, 2015 yılından bu yana her bir bölüm için yüksek bir beğeninin söz konusu olduğu bilinmektedir. Yer altı dünyasının içinde yetişen ve birçok farklı kurum ve kuruluş ile de ilişki halinde olan Hızır Çakırbeyli’nin ve çevresindekilerin hikayesini anlatan dizi, ATV ekranlarında yerini alıyor. Selçuk Yöntem, Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Kenan Çoban ve ayrıca Tuna Orhan gibi ünlü ve usta isimlerin de yer aldığı bu dizi için, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu alımları yayınlarının da başladığını belirtebiliriz.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]