Fuar Stand Hostesi

STAND HOSTESİ

 Host ve hostes kadrosu, toplantı ve kongreler, bayii toplantıları, roadshow konser ve festival gibi event organizasyonlarında marka temsili konusunda bir çok uluslararası markanın eğitimlerine katılmış tecrübeli üniversite öğrencilerinden oluşmaktadır. Bu sayede servis hostesi, fuar mankeni, stand mankeni, karşılama ekibi, kayıt ekibi, gibi ihtiyaçlarınızda, büyük maliyetlere katlanmak zorunda olmadan, vermek istediğiniz mesajı şirketinizde uzun süredir çalışan bir ekip üyesiyle çalışıyormuş gibi doğru ve hızlı iletmenizi sağlıyoruz.

Fuar katılımlarınızda müşteriniz ve misafirlerinize yapacağınız sunumların kaliteli ve özenli olması oldukça önemlidir. Ayrıca fuar harici tüm organizasyon ve tanıtım çalışmalarınızda da sizlere hizmet vermekteyiz.

Tecrübemiz, kaliteli ve çözüm odaklı hizmet anlayışımızla sizlere Stand Tasarım, Catering, Ekipman Kiralama, Hostes, Tercüman, Temizlik alanlarında hizmet sunmaktayız.

Stand Tasarım, Catering, Fuar Paketleri, Servis Elemanı, Hostes, Ekipman Kiralama, Plazma Kiralama gibi birçok stand üstü hizmetini müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek uygun bütçelerle bu farkı yaşayabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]