Fuar Catering Hizmetleri

FUAR CATERİNG HİZMETLERİ

 

 Kurulduğu ilk günden beri ağırlıklı olarak Fuar Catering hizmetleri konusunda hizmet vermektedir. Toplam iş hacmimizin % 40’ ı fuar yiyecek ve içecek hizmetlerinden oluşmaktadır. Fuar çalışmalarına verdiğimiz önem doğrultusunda 35 farklı büyük ölçekli fuarda sektörün lideri olan firmalara ağırlıklı olarak Coffee Break hizmeti vererek bu ve  bir çok  başka konuda müşterilerimizin ve onların misafirlerinin beğenisini kazanmış bulunmaktayız.  Catering hizmeti dışında hizmet verdiğimiz diğer konu başlıklarını aşağıda daha detaylı incelebilirsiniz. 

Profesyonel fuar katılıcılarına, catering hizmetinin yanısıra  fuarda ihtiyaç duyabilecekleri bir çok konuda, host, hostes, müzik, resim, video, servis taşımacılığı, reklam vb konularda tam donanımlı hizmetler sunmaktadır.

Bilindiği üzere istanbul da yıl içinde yüzlerce fuar organizasyonu gerçekleştirilmektedir. Bu fuarlar içersinde profesyonel statüde kapsamlı olarak yapılan 35 sektör fuarında sektörün lideri olan firmalara istikrarlı bir şekilde hizmetler sunarak bu konudaki çözüm ortaklığı anlayışını uzun yıllara dayanan bir ilke ile sürdürmektedir.

 

Fuar Catering Hizmetlerimiz

Coffee Break Hizmeti

Kokteyl Hizmeti

Lunchbox Hizmeti

Garson Hizmeti

Temizlik personeli Hizmeti

Ekipman kiralama Hizmeti

Hostes Kiralama Hizmeti

Transfer Hizmetleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]