Yazılar

Fuar Mankeni Veronika

İstanbul Mankenlik Ajansları Model Manken

İstanbul Mankenlik Ajansları Model Manken

Elena Stand Hostesi ve Stand Mankeni

İstanbul Mankenlik Ajansı Model Manken olan istanbul ajans; firma tanıtımları için, fuarda iyi bir sunuş yapmak için, dizi ve film ekipleri için oyunculuk ve manken ajansı olarak istanbul ajans size yardımcı olmaya, size referans olmaya hazırdır.

İstanbul Mankenlik Ajansları Model Manken; Sektör sınırlaması olmaksızın firmalar, rekabet ortamında markasını doğru konumlandırmak veya bulunduğu noktayı korumak için gelişime açık olmak zorundadır. Sürekli kendini yenilemek, markasını hedef kitlesine doğru ifade edebilmek için yapılan bu çalışmalar için zaman zaman fotomodel ihtiyacı duyarlar. Genellikle katalog, reklam, ürün tanıtımı gibi alanlarda fotomodel vasfına sahip ünlüleri ya da fotomodelleri kullanırlar. Fotomodel, çalışacağı projede talimatlar doğrultusunda görevi gereği, giysi, aksesuar gibi tanıtım ürünü her ne ise çalışmanın konseptine uygun bakış, duruş ve ifade ile poz verebilen kişidir.
Model olmak için; vücut ölçülerinizin orantılı olması, yüzünüzün güzel olması ve giydiğiniz kıyafeti, taktığınız aksesuarı güzel taşıyabilmeniz gerekmektedir.
Yulia fuar mankeni ve katalog çekimi

Oyunculuk ve Manken Ajansı

 

Yulia fuar mankeni ve katalog çekimi

Oyunculuk ve Manken Ajansı olan istanbul ajans; firma tanıtımları için, fuarda iyi bir sunuş yapmak için, dizi ve film ekipleri için oyunculuk ve manken ajansı olarak istanbul ajans size yardımcı olmaya, size referans olmaya hazırdır.

Cast Ajans firmamız İstanbul ve Türkiye genelinde tüm organizasyonların, fuarların, etkinliklerin, dizi ve film ekiplerinin öncülerindendir. İstanbul Ajans firmamız aşağıda yer alan casting hizmetlerini yerine getirmektedir.

  • Oyuncu Casting
  • Ses Casting
  • Menajerlik
  • Fuar Mankeni
  • Fuar Hostesi

hizmetlerinin yanı sıra elbise mankeni, giysi mankeni, yüz modelliği ve el mankenliği için stüdyo hizmeti vermektedir.