Yazılar

Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi

fuar mankenleri

fuar mankenleri

Son zamanlarda ülkemizde yapılan fuarların sayısında görülen büyük artış ile beraber fuarların açılması için yeterli olacak alan sıkıntısı ortaya çıktı.  Böyle sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için ise oldukça büyük bir kongre merkezi ile anlaşmak gerekiyor.  Eğer sizin de aklınızda böyle bir proje varsa ve geniş kitlelere kısa süre içerisinde ulaşmak istiyorsanız, yazımızı dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz çünkü size altın değerinde bilgiler vereceğiz. Ülkemizde açılan fuarlarda yapılan yanlışlardan bir tanesi, yeterli donanıma sahip alanlar yerine, daha küçük yerlerin tercih edilmesi. Küçük bir alan çevresinde kurulmuş olan fuarlar genellikle sınırlı sayıda kişiye ulaşacağı için etkili olmaz. Peki ciddi anlamda bir fuar açmak için ihtiyacımız olan büyüklük ne kadardır?

İşte tam da bu konuyla ilgili olarak size bahsetmemiz gereken bir kongre merkezi var. Avrupa’nın en büyük kongre merkezlerinden bir tanesi olan Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli donanıma sahip. Eğer siz de piyasaya yeni çıkacak olan bir ürünü tanıtmak istiyorsanız ve açacak olduğunuz fuar için yeterli donanıma sahip olan bir alan arayışındaysanız, Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi’ni tercih etmeniz oldukça güzel bir seçim olacaktır. Bu kongre merkezine nasıl gidileceğini öğrenmek için internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Fuar açarken bunların yanında dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta daha var. Açmış olduğunuz fuarlarda, fuar mankenlerini tercih etmek başarıya çok daha kısa sürede ulaşmanız için size yardımcı olacaktır.  İstanbul fuar mankenleri son zamanlarda oldukça popülerdir gelen unsurlar arasında yer alıyor. Fuar mankenleri sayesinde, insanlara tanıtmak istediğiniz iniz ürünler çok daha hızlı bir şekilde tanıtılıyor ve buna bağlı olarak da satış grafiğinde ciddi bir yükseliş gözleniyor.

Siz de fuar mankenleri ile anlaşarak ve bununla beraber Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi gibi, yeterli donanıma sahip olan bir bölge seçerek fuar açarsanız, kısa süre içinde istediğiniz başarılara ulaşabilirsiniz. Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi’nde fuar açmayı düşünüyorsanız. daha önceden randevu almayı unutmayın. Böylece herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadan tüm işlemleri bitirebilirsiniz.

Feshane Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi

Feshane Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezii

Feshane Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezii

Feshane Uluslararası kongre ve Fuar Merkezi, ülkemizde son zamanlarda sık sık görmeye başladığımız fuarlar için vazgeçilmez adreslerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Eğer siz de daha önceden satışı yapılmamış yeni bir ürünü insanlarla tanışmak ve hızlı bir şekilde geri dönüş almak istiyorsanız satış yöntemleri arasında en avantajlı olan, yani fuar açmayı tercih edebilirsiniz. Eğer siz de ürününüzü geniş kitlelere tanıtmak için fuar açmayı düşünüyorsanız açmış olduğunuz fuarın. büyük şehirlerde yer alması oldukça önemli bir faktör. Kalabalık olan şehirlerde açılan fuarlar çok daha fazla ilgi görüyor ve kısa süre içerisinde daha fazla kişiye ulaştı için mutlak bir başarı sağlıyor. Fuar açmak için nereyi tercih etmeniz gerektiğine tam olarak karar veremiyorsanız size güzel bir haberimiz var. Feshane Uluslararası kongre ve Fuar Merkezi, uzun zamandan beri bu konularda insanlara yardımcı olmak için hizmet vermeye devam ediyor.

 Fuar için yeterli donanıma sahip olan bir kongre merkezi ile anlaşmak, satışların çok daha fazla yapılmasına yardımcı olacak önemli noktalar arasında yer alıyor. Eğer siz de geniş çaplı bir projeye yapmak istiyorsanız fuar için seçmiş olduğunuz alanının yeterince büyük olmasına lütfen dikkat edin. Feshane Uluslararası kongre ve Fuar Merkezi’ne nasıl gidileceği hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Fuar açacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de fuar alanında kullanılacak olan Fuar mankenleri çok önemlidir. Özellikle İstanbul ve çevresinde oldukça popüler hale gelmiş olan bu yöntem sayesinde, ürünlerin tanıtımı çok daha hızlı bir şekilde yapılıyor ve buna bağlı olarak da satış grafiğinde ciddi anlamda artışlar gözleniyor. Eğer ciddi anlamda bir projeye imza atmak ve kısa süre içerisinde birçok insana ürününüzü tanımak istiyorsanız. fuar mankenleri alanında profesyonelleşmiş olan bir firma ile anlaşma sağlamak size oldukça faydalı olacaktır. Siz de en yakın zamanda Feshane Uluslararası kongre ve Fuar Merkezi gibi yeterli donanıma sahip olan bir kongre merkezi ile anlaşarak fuarınızı açabilir ve ürünlerinizi tanıtmaya hemen başlayabilirsiniz.

Lütfi Kırdar Kongre Merkezi

Piyasaya yeni çıkacak olan ürünleri geniş kitleleri hızlı bir şekilde tanıtmak için büyük firmalar oldukça farklı yöntemlere başvurmaya başladı. Bu yöntemler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? Eğer siz de bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız lütfen yarın da dikkatli bir şekilde okumaya devam edin. Tanıtım yapmak için fuar açmak, son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiş olan aktivitedir. Özellikle ürünlerini çok daha fazla sayıda insana tanıtmak isteyen büyük firmalar ve önemli kişiler, kongre merkezlerini kiralayarak fuar açmayı tercih ediyor. Ülkemizde bu amaçla en çok kiralanan yer, Lütfi Kırdar İstanbul Kongre Merkezi‘dir.

 

Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi

Lütfi Kırdar İstanbul Kongre Merkezi oldukça geniş bir alana sahip olduğu için fuar için gelen tüm ziyaretçileri karşılayabilecek

kadar donanıma sahiptir. Eğer siz de profesyonel bir şekilde ürünlerini tanımak istiyorsanız Lütfi Kırdar İstanbul Kongre Merkezi gibi önemli alanları tercih edebilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz kongre merkezi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve nasıl gidileceği hakkında yol bilgisine ulaşmak istiyorsanız, kongre merkezinin resmi internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

 

Fuar açarken dikkat etmeniz gereken noktalar, sadece fuarın açılacağı yer ile ilgili değildir. Aynı zamanda fuar içerisinde yer alan fuar mankenleri de oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle İstanbul ve çevresinde açılmakta olan fuarlarda, mankenler çok önemli bir yere sahip oluyor. Eğer siz de ürününüzü hızlı bir şekilde birçok insanın karşısına çıkarmak ve etkili bir tanıtım yapmak istiyorsanız en yakın zamanda fuar mankeni ile ilgili profesyonel hizmet veren bir firmadan destek almanız oldukça doğru bir tercih olacaktır. Firmayla gerekli olan anlaşmaları sağladıktan sonra fuarı açmanız için daha fazla beklemenize gerek yok.

 

Fuar mankenleri sayesinde belirlemiş olduğunuz ürünlerin satış grafiğinde büyük bir artış olacak ve bu sayede ürünleri size getirisi de olumlu yönde artış gösterecektir. Siz de profesyonel bir şekilde fuar açmak istiyorsanız, bahsetmiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda hareket etmeye özen gösterin. Yapacağınız bu avantajlı ticaret için size şimdiden şans dileriz..

İstanbul Fuar Merkezi

Son günlerde yaşanan terör olaylarıyla imajı olumsuz zedelenmiş olsa da, İstanbul halen daha Avrupa’nın başkenti olarak gösterilen ve insanların akın akın ziyaret ettiği, tarihten bu yana ilgi odağı olmaya başarmış harika bir şehirdir. Sürücüler canından bezdiren trafiği ve vatandaş için çekilmez hale gelebilen insan kalabalığına rağmen İstanbul, böylesi bir cazibe merkezi haline gelmesini bünyesinde barındırdığı geniş iş imkânlarına ve sanayi tesislerine borçludur. Çok uluslu dev şirketlerden tutun devlet kurumlarına, hizmet sektöründe çalışan kurumlardan sanayi tesislerine kadar birçok kuruluşun adres olarak İstanbul’u tercih etmeleri tesadüf olamaz elbette. Avrupa ile Asya’nın tam ortasında, köprü işlevini gören lokasyonu itibariyle İstanbul; tüm ticaret yollarına rahatlıkla erişebilmeyi de mümkün kılar. Hal böyle olunca ticaretin ve sanayinin kalbinin İstanbul’da attığını söylemek yanlış olmaz.

Her geçen gün nüfusun arttığı İstanbul’da belli başlı 2 adet fuar merkezi vardır. Özellikle istanbul fuar merkezi denildiğinde akla gelen CNR Expo ve daha çok kitap fuarlarıyla ismine aşina olduğumuz TÜYAP, İstanbul’daki fuar etkinliklerinin düzenlendiği en popüler adreslerdir.

İstanbul fuar merkezi nerede

İstanbul fuar merkezi nerede

CNR Expo, havalimanına çok yakın olmasıyla TÜYAP’a göre ulaşım noktasında çok daha avantajlı bir konumdadır. Yurtiçi ve yurtdışından fuarlara katılmak üzere gelen iş adamları, firma temsilcileri ve ziyaretçiler; havalimanından metroya binerek sadece bir durak sonra fuar alanına ulaşabiliyorlar. Harika, değil mi? Yine hemen yakınında bulunan İDTM (İstanbul Dünya Ticaret Merkezi) de CNR’a olan ilginin artmasına sağlamıştır. Tüm bu avantajları oldukça başarılı bir fırsata çeviren CNR Expo, fuar etkinlikleri takvimi sürekli dolu olmasını istanbul fuar merkezi adresinin olabilecek en iyi yerde olmasına borçludur. Üstelik İstanbul trafiğinin can damarı olan E-5 karayoluna ve Airport Outlet Center’a yakınlığı da cabası.

TÜYAP ise İstanbul’un en uç noktasındaki Beylikdüzü ilçesine konumlandırıldığı için ulaşım noktasında biraz dezavantajlıdır. Her ne kadar metrobüs yolculuğuyla ulaşımı kolaylaşmış olsa da, CNR ile kıyaslandığı zaman pek de dişli bir rakip olduğu söylenemez. Ancak her sene düzenlenen kitap fuarı etkinliklerinde CNR’a fark attığı rahatlıkla görülebilir.

 Fuarlara neden katılmak gerekir?

Çevrenizi geliştirmek, yeni iş bağlantıları kurmak ve ticari fırsatları yakalayabilmek için sektörünüzle alakalı

Fuar hostesi ile reklam yapın ve tanının

Fuar hostesi ile reklam yapın

düzenlenen fuarlara katılmak büyük önem arz eder. Uygun ödeme koşullarıyla kiralayacağınız stant alanında ziyaretçilerle iletişim kuracak ve markanızı temsil edecek kişiyi de büyük bir titizlikle seçmeniz gerekir. Günümüzde çoğu şirket, profesyonel olarak istanbul fuar hostesi temin eden ajanslarla iletişime geçerek istedikleri kriterleri karşılayan hosteslerle çalışma yolunu seçiyorlar. Boy, kilo, saç rengi ve yabancı dil gibi çeşitli taleplerde bulunan firmalar için en akılcı çözümleri üretmeye çalışan ajanslar; çoğu zaman ücret hesaplamasını günlük olarak yapar. Rekabetin arttığı günümüz şartlarında hostes temini ücretleri de düşüş göstermeye başlamış bulunuyor. Dolayısıyla çok uçuk rakamlarla karşılaşmaktan korkmanıza gerek yok. Cazip fiyatlar ve uygun ödeme şartlarıyla birlikte siz de firmanızın uzman hostesler tarafından temsil edilmesini sağlayabilir, standınızı fuarda ziyaret eden kişi sayısını artırabilirsiniz.

Bahsi geçen ajans firmalarıyla çalışmadan önce mutlaka firma hakkında detaylı bir araştırma yapmanızda fayda olacaktır. Daha önce ne tür organizasyonlarda hizmet sunduklarını, ne gibi başarılara imza attıklarını tercihinizi yaparken göz önünde bulundurun. Ayrıca part time olarak mankenlik ve hosteslik yapan kişilerle çalışmaktansa, mesleğine profesyonel bir anlayışla yaklaşan kişilerle çalışmayı da tercih edebilirsiniz. Durumun ciddiyetini kavrayan, yabancı dil bilen ve işinin hakkını veren hosteslerin marka değerinize katkısı çok büyük olacaktır.