fuar hostesi iş ilanı

Stand Hostesi Ne İş Yapar?

Ülkemiz gelişmiş ülkeler arasındaki yerini hızlı bir şekilde almakta dolayısıyla burada insanlarında hayat standartlarının bir tık yukarı çıkmış olduğunu görebiliyoruz. Bu şekilde rahat bir hayatta beraberinde farklı iş kollarını hayatımıza katmış bulunuyor. Son dönemlerin en çok tercih edilen işlerinden bir tanesi ise stand hostesliğidir. Sizlere stand hostesi ne iş yapar biraz anlatmak istiyoruz.

Part time ve de full time olarak çalışan bu kişilere firmalar her zaman ihtiyaç duyarlar. Çünkü stand hostesliği yapan kişiler genç, dinamik ve de görsel anlamda başarılı bir kimlik oluşturmuşlardır.  Peki, dışardan bakıldığında çalışma şartları merak edilen stand hostesleri ne iş yaparlar bir göz atalım.

fuar hostesi

fuar hostesi

Bir stand hostesliği işi yapmak istiyorsanız burada anahtar kelime iş başvurusunu internet üzerinden yapmamalısınız. Çünkü her işte olduğu gibi burada da internetten başvuruların işveren tarafından ciddi bir şekilde okunması beklenmiyor. Yani bizce en doğru çözüm direk olarak kendiniz gidip görüşmenizdir. Üstelik fiziğinize de güveniyorsanız sizi görmelerinde fayda var. Stand hostesleri genellikle çalışacakları saatleri kendileri belirler ancak ne iş yapacaklarını ise işveren belirlemektedir. Haftalığa baktığınız zaman 40 saatlik bir çalışma süreleri vardır bu da tahminen saatte 8–10 TL arasında değişen bir ücrettir. Sigorta mutlaka yapılır. Yemek ve yol ücretleri ise karşılanır. Firmanın ise bunların karşılığında sizden beklemiş olduğu tek şey müşterilerine güler yüzlü davranmanız ve bulunan ürünü müşteriye iyi tanıtmış olmanız gerçekten de çok önemli rol oynamaktadır.

[Toplam:4    Ortalama:2.5/5]