hostel model temini yapma

Fuarda Hosteslik Yapmak

Bir çok kadının ilgisini çeken çalıştığı yerde ilginin kendisi üzerinde olmasıdır bu yüzden de özellikle genç kızlar fuar hostesliğine merak sararlar. Fuarda hosteslik yapmak her zaman favori meslekler arasında olmuştur. Çünkü eğlenirken para kazanmak gibi bir durum söz konusudur. Fuar hostesleri fuarlarda ürün veya hizmetin tanıtımını yaptıklarından dolayı aynı zamanda bağlı bulunduğu firmayı temsil ederler. Özellikle son dönemlerin ilgi çeken hostesliği ise araba fuarları olmuştur. Gerçi fuar denildiği zaman akla gelen ilk konu hostesler olsa da her zaman onlara ayrı bir ihtiyaç duyulduğunu bilmek gerekir.

fuarda hostelik yapmak

fuarda hostelik yapmak

Fuarda hosteslik yapmak için bir takım şartlar vardır ilk önce bu özelliklere haiz olmak zorundasınız. Örneğin prezantabl olmalısını yani düzgün bir fiziğe sahip olmaya ihtiyacınız var bunun yanında ise hitabetinizin kuvvetli olması gerekir çünkü fuara gelen insanlar size bir şeyler soracak ve sizden bir şeyler isteyecekler.  Çalışma şartlarına gelecek olursak onların belli bir saatleri yoktur yani fuar alanı saat kaçta kapanıp açılmasını istiyorsa buna izin alması gerekir.  Aynı zamanda gün boyunca ayakta kalacağınız içinde giyim kuşamınıza dikkat etmeniz ve daha rahat bir ayakkabı tercih etmeniz gerekir.

Fuarda Hosteslik Ücretleri

Stand hostesliği yani fuar mankeni olarak çalışmak istiyorsunuz bunun için genelde öğrenci ya da part time iş arayanlar daha başarılı sonuç olacaktır. Çünkü burada büyük bir iç Pazar var ve bu büyük pazarda yerinizi korumanız için dikkatli hareket etmeniz gerekir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]