fuar mankeni kıyafet kombini

Fuar Mankeni Kıyafet Kombinleri Nelerdir?

Merhabalar öncelikli olarak bu yazımızda fuara gidenleri ve de fuar hostesliği yapmak isteyenleri yakından ilgilendirecek bir konu üzerine değinmek istedik. Fuar mankenleri her zaman merak edilmiştir çünkü onların giyim ve kuşamlarına baktığınız zaman insanda her zaman bir ilgi çekicilik yaratmıştır. Fuar hostesliği yapma düşüncesinde olanlar belki merak ediyorlardır acaba hosteslerin kıyafetleri nedir veya fuar mankeninin kıyafet kombini nasıl belirleniyor ilk önce buna bir açıklık getirelim.

fuar-mankeni-kıyafetleri

fuar mankeni kıyafetleri

Genelde yaygın olarak şu görüş hâkimdir. Hosteslerin açık giyindikleri söylenir. Bunun aslında bu şekilde olması normal bir durumdur çünkü oradaki bir çok insanı sizin standınıza çekebilmeniz gerekir bunun da en büyük yolu görsellikten geçer. İnsanlar sizin standınıza iki nedenden dolayı gelir birincisi kızların güzel ve bakımlı olması diğeri ise temsil edilen markanın ürününün ilgi çekmesi. İlgiyi kendi ürününüz üzerinde toplamak zordur çünkü genelde fuarda markalar birbiriyle yarışırlar.  Fuar hostesleri genellikle etek giyerler ve eteklerde yırtmaçlar genelde derin dekolteye sahiptir ve bunu siyah bir etekle tamamladığınız da ilgi direk olarak size doğru yönlenecektir. Bir de siyahın her konsept üzerinde etkisi vardır. bu bazen pantolon dahi olsa hosteslere olan merakı artırır.

Hostes ajansları giyilecek olan kıyafetleri belirler ve onların belirlemesinde de firmalar yol göstericidir. Bu yüzden siyah ağırlıklı olmasına rağmen aslında giyilen her kıyafet marka ve ürüne göre değişiklik göstermektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]