Fuar Mankeni Hizmeti Nedir ?

Fuar hostesliği her ne kadar basit bir meslek olarak görünse de ne kadar zor olduğunu ve profesyonellik gerektiğini bilmek gereklidir. Stand hostesliği fuar, kongre gibi organizasyonlarda kendine verilmiş olan standı düzenleyen ve gelen müşteriye, ziyaretçiye hizmet veren kişidir diyebiliriz. Fuar hostesliği bunların yanı sıra hostesliğini yaptığı standın ve firmanın reklamını yaparak müşteri ve ziyaretçi çekmek içinde önemli rol oynar. Fuar hostesleri dış görünüşlerine, diksiyonlarına ve hitabet sanatlarına önem göstermesi gereklidir.

fuar hostesi

fuar hostesi

Fuar mankeni veya fuar hostesi gibi kelimeler neredeyse aynı anlamları içermektedir. Fuar hostesliği yapan genellikle üniversite öğrencileri, part-time iş arayanlar olsa da İstanbul Ajans bunların dışında profesyonel kişiler ile çalışmaktadır. Fuar hostesliğinin en fazla yapıldığı yerler tahmin edeceğiniz gibi İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerdir. Fuar ve kongre gibi büyük organizasyonlar genellikle buralarda yapıldığından dolayı bu mesleğin en yoğun olduğu yerler buralardır. En büyük ve en yoğun olduğu yerde hiç şüphesiz İstanbul’ dur. Tüyap fuar mankenliği her ne kadar diğer illerde yapılsa da Bursa gibi, İstanbul ‘ da en büyük ve en yoğun olduğu yerdir.

Tüyap Fuar Mankeni Hakkında Bilgi

Fuar denildiğinde hiç şüphesiz akla gelen yer Tüyap Fuarıdır. Tüyap fuar mankenleri genellikle yarı zamanlı olarak çalışan üniversite öğrencileridir. Güzel vücutlu, bakımlı, dış görünümü güzel olan kadınlar büyük çoğunlukla tercih edilir. Bunun nedeni standa müşteri ve ziyaretçi çekme taktikleri denilebilir.

İstanbul ‘ da en çok fuar yapılan Tüyap Fuar Merkezi ve Lütfi Kırdar İstanbul Kongre Merkezleridir. İstanbul Ajans buralara dış görünümü iyi, prezantabl, güzel, bakımlı ve diksiyonu iyi olan fuar hostesliği hizmetini sağlayabilir.  Bu tür fuar alanları geniş alanlar ve büyük yerler oldukları için oldukça stand ve ziyaretçi vardır. Buralarda stand hostesi ve fuar mankenlerine oldukça fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer siz de ürününüzü hızlı ve birçok insana iletecek bir şekilde etkili ve profesyonel bir şekilde tanıtmak istiyorsanız İstanbul Ajansın profesyonel ve bakımlı Mankenlerine göz atabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]