fuar hostesi en uyumlu renk

Fuar Hostesi İçin En Uyumlu Renk Nedir?

Fuar hostesleri bilindiği üzere insanların her zaman ilgisi çeken bayanlar olmuşlardır çünkü onlar üzerlerine ilgi çekebilmek için giydiklerinden tutunda saçlarına kadar pek çok noktaya özen gösterirler genellikle öğrencilerden oluştuğu içinde fit bir vücuda sahip olmalarıyla göz önüne çıkarlar. Ve ne giyseler yakışır ancak öyle kafalarına göre de giyinmelerine asla izin verilmez. Çünkü onlar aynı zamanda temsil ettikleri markanın yüzü olmuşlardır. Bu yüzden de genelde bu hosteslerin ajanslar tarafından firmalara sunulmuş olduğu bilinir.

fuar hostesi kıyafet renk uyumu

fuar hostesi kıyafet renk uyumu

Ajanslar firmaların taleplerini değerlendirerek bünyelerindeki hosteslerin görsel anlamda sunumlarını yaparlar bu sunumlar genelde mail yoluyla fotoğraflarının yollanması şeklinde olur. Bu noktada firma okeylerse bu kez hosteslerin giyecekleri kıyafetlere karar verilir fiziksel özellikleri de yerinde ve seçme insanlar olduklarından dolayı giydikleri her kıyafet onların üzerlerinde güzel durur. Fuar Hostesleri renk anlamında iki tür kıyafet giyerler genelde siyah etek üzerine beyaz gömlek ve de topuklu ayakkabıdır ancak gömleğin üzerine tamamlayıcı olarak ise firmanın renkleri ağırlıklı bir giyim tercih edilir. Genelde firmalar mavi aksesuar tercih ederler ancak logo burada tabii ki ağır basar.

Kurumsal bir firmayla çalışılıyorsa siyah ideal renktir çünkü onun üzerinde yapılacak her türlü oynama kabul görecektir. Firmanın logosu bile buna dâhildir. Ancak bazı yaz markaları ise canlı renkleri tercih edebilir bunu da fuar öncesinde belirleyerek ajanslara sunmaktadırlar.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]