Sabah İlan Ajansı

Sabah Gazetesine İlan Vermek
İlan servisimize e-mail yolu ile,
Telefonla arayarak,
Faks ile ilanlarınızı yönlendirebilir, haftanın yedi günü yirmi dört saat gazete ilan ve reklamları hakında:
İlan ücretleri hahkında dataylı bilgiye,
Bölgelere göre; İstanbul, Ankara, Ege, Adana ve Antalya sabah seri ilan kampanya bilgilerine,
Dağıtım ağı ve bayi satış raporlarına ulaşabilirsiniz.
Sabah Sarı Sayfalar İlan Servisi
Sarı sayfalar 25 yılı aşkın süredir Türkiye seri ilan sayfalarına ayrı bir soluk veren tasarımı ile ilan ve reklam verenlerin ayrı bir tercih noktası olmaya devam ediyor.

Sarı sayfalara eleman ilanı: hasta bakıcısı ilanlarından, sekreter, aşçı, şöför, güvenlikçi ilanlarına, mimar, mühendis. doktor ilanlarından, pazarlamacı, avukat, plasiyer ilanlarına, satış temsilcisi, mobilyacı, elektrikçi ilanlarından, remayözcü, nakışçı, dikişçi, ütücü ilanlarına kadar çok geniş bir sklada oluşturulmuş küçük ilan sayfaları, her gün yüzlerce yeni seri ilan ile iş arayanlarla kendisine eleman arayan firmaları bir araya getiriyor.

Sabah sarı sayfalar ilan kampanyalarında ki cömertliği ve ilan fiyatlarındaki uygunluğu seri ilan pazarında güçlü yerini korumasına ve ilan verenlerin yoğun taleplerine imkan sağlıyor. Halen eleman ilanlarında 2 gün ücretli yayın alan müşteriler sabah sarı sayfalardan ekstra 5 ücretsiz yayın hakkı kazanıyor böylelikle verilen seri ilan bir hafta boyunca gazete okurlarının dikkatine sunuluyor.

 

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]