Modellik Ajansı İzmir

İZMİR MODELLİK AJANS

Bir dizide ya da filmde rol kapmak, “5 dakikalığına da” olsa ünlü olmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken iş bir cast ajansına başvurmak. Ünlü televizyoncu Berna Ergin de İzmir’de kurduğu cast ajansı ile hayalleriniz gerçeğe dönüştürüyor. Oyuncu, sunucu, ya da manken olmak isteyenler artık İstanbul  Ajans sayesinde daha rahat iş buluyor. Bir nevi menajerlik hizmeti sunan İstanbul Ajans kimdir ve nasıl çalışır, birlikte öğrenelim.

İstanbul Ajans olarak yerli ve yabancı model kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Ürün ve katalog çekimlerinizde ihtiyacınız olan yerli ve yabancı model konusunda sizlere destek vermekteyiz. Bizleri arayarak ihtiyacınız olan model özelliklerini iletirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz. Model temini yanısıra hostes ve model temini de yapmaktayız. En etkili model ajansı ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Televizyon, sinema ve dijital mecralar için üretilen dizi, sinema, reklam, tanıtım vb. prodüksiyonlara celebrity (ünlü), semi celebrity (yarı ünlü), no-name oyuncu, manken, fotomodel temin eden ajanslara “Cast Ajansı” denir. Cast Ajansı; oyuncuları / modelleri ile yaptığı iş sözleşmesine dayanarak, Yapım Şirketleri veya markalar ile oyuncusu arasında gelişen işbirliğinde, her iki tarafın hak ve sorumluluklarını takip eden, gerektiğinde koruyup düzenleyen, oyuncu / modelin hak ve alacaklarına en geniş anlamda garantör olan ticari işletmelerdir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]