Hostes Ajans

 

Fuar organizasyonlarınızda ve stand tanıtım aktivitelerinizde ihtiyacınız olan hostes ajansı için bizleri arayabilirsiniz. Cnr ve TÜYAP başta olmak üzere tüm fuar merkezlerinde kurumsal firmalara hostes temini yapmaktayız. Ayrıca ürün ve hizmet tanıtımlarınız için stand aktivitelerinizde ihtiyacınız olan tecrübeli hostes arkadaşlarını temin etmekteyiz.

10 Yılı aşkın tecrübemizle fuar hostesi, fuar catering ve ekipman kiralama başta olmak üzere dönemsel personel temini de yapmaktayız. Siz de kurumunuza uygun personel&tercüman hostes ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz. 100’lerce kurumsal firmayla çalışmakta olup sizlere en iyisini en ekonomik bütçelere sunmaktayız

Fuar hostesliği başta araba fuarları olmak üzere farklı sektörlere ait fuarlarda ürün tanıtımı yapmak, ziyaretçileri karşılamak, ikramda bulunmak vb. işleri yapmak üzere fuar hostesliği ajansları tarafından verilen işlerdir. Ajansımıza fuar hostesi iş başvurusu yapabilirsiniz. Fuar hostesliği konusunda deneyiminiz olmasa da kısa bir eğitimle fuar hostesi olarak çalışmak mümkündür. Fuar hostesliği ücretleri işin cinsine ve süresine göre değişmektedir. Fuar hostesliği yapanlar veya stand hostesliği yapanlar günlük ücret alır. Fuar hostesi günlük ücret miktarı yine işe göre farklılık arzetmektedir.

[Toplam:1    Ortalama:2/5]