Fuar Hostesi İstanbul

Üstelik Fuar hostesi sadece fuarlarda ve sunumlarda yer almaz. Data toplama, ağırlama, karşılama, anket yapma, yönlendirme, sunum ve benzer onlarca alt hizmet kolu için kendisinden faydalanılabilir. Erkek elemanlara ise sektörde “host” denmektedir. Yabancı dil, özellikle Rusça bilmeleri mali olarak işverenlere ve çalışanlara avantaj sağlar. Fuar hostesleri ne kadar kazanıyor derseniz, günlük ücret 150-200 TL. arasında kazanç elde ediliyor. Fuar Mankeni , fuar hostesi , karşılama hostesi , Tercüman Hostes gibi farklı kollarda mesleği değerlendirebiliriz. Hepsinin temelinde insana hizmet ve müşteri memnuniyeti vardır. En bilinen tanımıyla; sergi, toplantı, kurultay ve benzeri sunum alanlarında görev alan yardımcı kadın elemandır diyebiliriz.

Bizlere iletişim formlarımız ve sabit telefonlarımız üzerinden ulaşabilir. Portföyümüz üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz.Günlük Bayan Fuar Hostesi sayfamızıinceleyebilirsiniz. İstanbul’un en iyi Mankenlik Ajansı İstanbul Model Manken, uzun yıllara yayılan tecrübesi ile siz değerli müşterilerine yüzde yüz memnuniyet vadetmektedir. Fuar için Hostes arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Etkinliğin düzenleneceği fuar merkezindeki alanda konuklarını karşılayan fuar hostesleri , ziyaretçilere ikramlarda bulunmak ve varsa sorularını cevaplamak gibi farklı görevleri de üstlenebiliyorlar. Üstelik fuar ve benzer alanlardaki kadın hostesler, sıkça belirttiğimiz gibi sadece fuarlarda görev yapmayabilirler. Eğer gelenlerin isim, e-posta veya cep telefonu gibi bilgilerinin kayda alınması gerekiyorsa, bu işlemi hostesler üstlenir. Tüm bu sayılanlara ilave olarak, hizmet verilen kurum ya da firmanın kurumsal altyapısına uygun olarak giyinirler. Çoğu firma standart siyah ve beyaz renkli giysileri tercih etse de bazı kuruluşlar özel kıyafet talebiyle gelebiliyorlar.

Acil fuar hostesi taleplerinizi en hızlı şekilde yerine getirebileceğimizi de bilmenizde fayda var. İstanbul Fuar Hostesi , siz değerli müşterileri için alanındaki en kalifiye elemanlarla çalışmaktadır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]