Antalya Hostes Ajansları

İnsanları haberdar etmek için yapılan her türlü eylemde dışarıdan temin edilen genellikle bayan olarak seçilen kişilerdir stand hostesleri.Ülkemizde bir çok organizasyonda ajanslar tanıtım yapmak isteyen marka ve kurumlara stand hostesleri temin eder. Stand hosteslerinin çok geniş bir çalışma alanları vardır. Bu çalışma alanlarını 5 örnek iş ile saymamız mümkün.

1- Otomobil Motosiklet ve Tekne Fuarları : Bu fuarlarda otomobil yada motosiklet markaları piyasaya çıkardıkları satışa sundukları her yeni modelinin teşhiri için o ürünün başında 1 stand hostesi görevlendirir. Bu fuarlarda görev alan stand hostesleri fuar mankeni diye de adlandırılabilirler.

2- Kına ve Düğün Organizasyonları : Kına organizasyonlarında gelinle beraber müzikal bir gösterinin parçası olan stand hostesleri düğün nişan veya nikah törenlerinde gelen konukları karşılamak onları masalarına yönlendirmek ve uğurlamakla yükümlüdürler. Kına organizasyonlarında stand hostesleri kına kızı veya nedime gibi isimlerle anılırlar.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]